Život

RODINA

Rodina je pro nás vše. Proto jsme vytvořili bezpečný prostor, kde máte při ruce vše, co potřebujete a můžete se tak soustředit na tvorbu společných vzpomínek. V areálu se nachází dětská hřiště, obchodní centrum s restaurací, vinotékou, fitness & wellness centrem, obchod s delikatesami a klasický koloniál s potravinami a potřebami pro domácnost. Základní škola je vzdálena jen pár minut pěšky po bezpečné cestě, nedaleko je i centrum Chaber a městský úřad.

Vzdělání

V rámci čtvrté etapy projektu jsme vystavěli a městské části předali zcela novou mateřskou školu Beranov, aby měly rodiny v Nových Chabrech zajištěno předškolní vzdělání svých dětí. Pouhých 10 minut chůze po bezpečné cestě se nachází čerstvě zrekonstruovaná základní škola s kapacitou více než 500 žáků, unikátní sportovní halou, venkovním sportovištěm, novou jídelnou a moderně vybavenými třídami.

Komunita

K navazování dobrých sousedských vztahů jsou vám k dispozici prostory komunitního centra Moringa Tree Club s programem pro děti i dospělé. Kromě potkávání se se sousedy a známými můžete využít sdílené prostory pro nerušenou práci, nebo si je výhodně pronajmout k soukromým oslavám.

Bezpečí

Urbanistické řešení projektu zajišťuje dostatek soukromí a bezpečí vám i vašim dětem. To podporuje i přátelská sousedská komunita. Dalším bonusem je možnost parkování v podzemních garážích. Projekt vzniká pod taktovkou prověřeného developera Star Group, který má již 20 let zkušeností na pražském trhu. I proto máte jistotu dobrého zhodnocení vaší investice.

Obchody a služby

V areálu je vám k dispozici komerční centrum s restaurací A posto!, obchod s potravinami a základním sortimentem pro domácnost, delivery boxy e-shopů, vinotéka, italské delikatesy a další služby.

Zdraví

Prožít zdravý život v rušném velkoměstě se na první pohled může zdát neslučitelné, ale v Nových Chabrech to není problém. V komerčním centru funguje moderně vybavené fitness & wellness centrum, venkovní sportoviště se nachází přímo v areálu a podél něj se vine cyklostezka s venkovní fitness zónou. K procházkám a výletům vyzývá blízký Ďáblický a Čimický háj nebo Drahanské údolí a pro milovníky delších procházek i blízké údolí Vltavy.