Čerstvé potraviny

Křupavé rohlíky, chleba a koláče k ranní kávě. Svačina pro děti plná vitamínů a kvalitní suroviny na rychlou večeři. To je denní nabídka čerstvých potravin v komerčním centru Nové Chabry.

Vinárna

Mucho Gusto Chabry

Kvalitní výběrová vína, ušlechtilý alkohol, doutníky, delikatesy a originální dárky od těch nejlepších dodavatelů z celého světa vám nabízí Mucho Gusto v komerčním centru Nové Chabry.

Fitness centrum

DreamFit Chabry

Unikátní pohybové centrum, které v posilovně, kardio zóně a sále klade důraz na váš silový rozvoj, kondiční průpravu, funkční trénink, přirozený pohyb, gymnastiku, fyzioterapii a rehabilitaci.

Restaurace

A posto trattoria

A posto znamená „v pořádku“ – když je vše tak, jak má být.


Představujeme koncept restaurace A posto. Můžete se tu potkat celá rodina u jednoho stolu, pozvat své klienty na pracovní oběd, ale klidně přijít jen posedět u šálku skvělé kávy nad notebookem. Menu stojí na lokálních a sezónních surovinách. Vše je obyčejné, a přitom skvělé. Čerstvý chléb. Kvalitní olej. Vynikají maso od prověřených dodavatelů. Lahodné dezerty.
Základem kuchyně, jejíž personál tvoří mezinárodní tým, je italská gastronomie. Svůj díl inspirace přináší Gianfranco Coizza také ze své rodné Sardinie, jejíž tradiční chutě ovlivnila i africká a arabská kultura.