Volejte zdarma 800 810 100 Kontaktujte nás
Webkamera

O projektu

Brožura ke stažení

Zanechte nám svůj email a získejte brožuru s detailními informacemi o projektu Nové Chabry. Z následného zasílání novinek a akčních nabídek projektu se můžete kdykoliv snadno odhlásit.
Vyplněním svého e-mailu uděluji souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů pro marketingové účely společnosti STAR PRAGUE s.r.o. Jsem si vědom toho, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.
Více zde >

Brožura ke stažení

Stáhněte si brožuru s detailními informacemi o projektu Nové Chabry a nechte se provést výhodami pětihvězdičkového bydlení. Mysleli jsme i na vaše mazlíčky!

Brožura ke stažení

BROŽURA KE STAŽENÍ
Byl jednou jeden bytový projekt, který dostal do vínku všechny výhody pětihvězdičkového bydlení. Že je to jen pohádka? Ale není – a v Nových Chabrech vás o tom rádi přesvědčíme. Rodiny s dětmi, páry, jednotlivci i investoři si tu přijdou na své. Každá chvíle strávená zde se ve vašem životě počítá!

Přinášíme odpovědi na všechny důležité otázky při výběru bydlení.

Lokalita a dopravní dostupnost:
Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?
Hledejte v ulici K Beranovu a Za Pískovnou na Praze 8. Přestože se jedná o klidnou lokalitu, ujišťujeme vás, že centrum Prahy je velmi snadno dostupné, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zastávku autobusů, které vás za 5 minut dovezou ke stanici metra Kobylisy, najdete přímo vedle komplexu. V centru Prahy tak jste za pouhých 15 minut, ať už jedete v ranní špičce, nebo o víkendu – dopravní kolapsy tady nehrozí. Pohodlně se sem dostanete také autem a sportovnější povahy i na kole nebo pěšky.

Cena a architektura:
Je možné bydlet pohodlně a moderně, ale za rozumnou cenu?
Samozřejmě! Nízkopodlažní viladomy jsou navrženy tak, aby nabízely komfortní, promyšlené a velmi příjemné bydlení s důrazem na individuální potřeby uživatelů. Najdete tu byty všech velikostí od 1+kk po 4+kk a všechny vás potěší dostatkem úložných prostor, parkovacích stání v suterénu a nízkou energetickou náročností. Jistě oceníte i spoustu drobných radostí, jako například myčku pro kola, zablácené tlapky pejsků a kyblíky z pískovišť. A protože víme, jak oblíbené je trávit čas venku, vyprojektovali naši architekti také byty s prostornými balkony, zahradami a terasami, kde se budete cítit jako v rodinném domě.

Sport a relaxace:
Je v okolí dostatek příležitostí pro pohyb a relaxaci?
Ranní procházku po břehu moře vám sice slíbit nemůžeme, zato plážového volejbalu si na zdejším hřišti užijete do sytosti. Nechybí dětská hřiště, síť stezek pro cyklisty, bruslaře a pěší nebo venkovní fitness stezka. Hned „za domem“ najdete přírodní park Ládví, Drahaň, Čimický háj a ZOO v Tróji, a tak je možné, že se vaše děti časem spřátelí třeba s vílou nebo lesním skřítkem.

Komerční centrum a školka:
Jak daleko jsou obchody, služby nebo školka?
Vše máte po ruce. Součástí obytné zóny je totiž malé komerční centrum, kde kolem příjemného náměstíčka najdete obchody, služby, restauraci a mateřskou školku pro 72 dětí.

Kompletní občanská vybavenost:
Najdu tu všechno, co je třeba pro fajn bydlení?
Určitě. Blízké okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost, školu i relaxační zónu, a to vše v klidném prostředí s dobrou dostupností do centra Prahy. Přímo v bytovém komplexu najdete komerční centrum s obchody, restaurací, službami nebo lékařem a součástí bude i mateřská školka pro 72 dětí. V Dolních Chabrech je obchod Penny, Bauhaus, pošta, policie, úřad městské části, fotbalový klub či jízdárna. V dojezdové vzdálenosti se nachází nákupní centra OC Letňany, Globus v Čakovicích, OC Krakov nebo bazén Šutka.

 

Na koho při stavbě bytových domů myslíme?

Myslíme na rodiny s dětmi a každý okamžik jejich dětství

Děti jsou individuality a milují různé věci. Ať už je to sport, příroda nebo dobrodružné hry. V Nových Chabrech mají všechno na dosah – hřiště, venkovní fitness, stezky pro kolo nebo inline brusle. Nerado se vaše dítko přezouvá? I tohle jsme vyřešili. Školka je tak blízko, že se vaše ratolest může vydat na cestu klidně v bačkůrkách. Starší zase mohou docházet do školy pěšky a přitom probrat všechno důležité s kamarády.

Ideální byt pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi?
  • 3+kk s balkonem – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice rodičů, dětský pokoj, koupelna, samostatné WC, šatna, předsíň
  • 4+kk s terasou/zahradou – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice rodičů s koupelnou a sprchovým koutem, dva dětské pokoje, koupelna, samostatné WC, šatna, předsíň

Myslíme na páry a jednotlivce a každou naplno využitou chvíli

Není nic lepšího než si pořádně užít den. Máte rádi přírodu, aktivní odpočinek, oddech u televize nebo divokou párty v centru města? S ničím nemáme problém. Relaxační zóna určená ke sportování i procházkám je za rohem, filmům se můžete oddávat z pohodlí své pohovky a díky dobré dopravní dostupnosti se zpět domů dostanete i po večerní párty a pár skleničkách.

Ideální byt pro pár nebo jednotlivce?
  • 2+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna přístupná z ložnice, samostatné WC, šatna, předsíň
  • 1+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň
  • 1+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností přepažení na ložnicovou část a obývací část s kuchyňským koutem

Myslíme na investory a každý den jistoty

Víme, jak je pocit jistoty, osobního vlastnictví a zabezpečení příjemný. A také víme, že byty na pražské adrese jsou bez ohledu na vývoj ekonomiky vždy dobrou investicí. Koupí bytu u nás se tak můžete do budoucna finančně postarat o rodinu nebo mít byt jako investiční záměr, který se vám určitě zhodnotí.

Ideální byt pro investici:
  • 2+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, šatna, předsíň
  • 1+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň

Kontaktujte nás
Pavel Štefan
Manažer projektu
ODESLAT